Turniej Tenisa Stołowego 01.02.2015 r. - podsumowanie Drukuj Email

V GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR WÓJTA GMINY RYMAŃ

W roku bieżącym Turniej odbył się 1 lutego w Rymaniu.

Rozgrywki prowadzono w czterech kategoriach wiekowych.

Najmłodsza grupa w wieku 12 do 15 lat, druga grupa 15 – 18 lat, trzecia grupa 18 – 45 lat i grupa najstarsza powyżej 45 lat. Sędziami w Turnieju byli : Mirosław Terlecki – Wójt Gminy oraz Tadeusz Kuźma i Renata Janowska, którym serdecznie dziękujemy za wysiłek i poświęcenie swojego czasu.

W pierwszej grupie I miejsce podobnie jak w ubiegłym roku zajął Krzysztof Obara, II – Miłosz Kuźma, III – Piotr Bereda; w grupie drugiej I miejsce – Jakub Strzechmiński, II – Arkadiusz Bryliński i III – Przemysław Polak; w grupie III, jak w ubiegłym roku I miejsce zajął Rafał Lisek, II Mateusz Piskorz i III Tadeusz Kuźma; w grupie najstarszej I miejsce zajął Krzysztof Radoń, II miejsce Robert Piskorz i III Cezary Sandomierski. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy wręczone przez Wójta Gminy. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Turnieju.

Nadmienić należy, że w Turnieju stratowały dziewczęta: Wioletta Brodecka i Agata Dobrzyńska, które grały bardzo dobrze, lecz niestety chłopcy nie pozwolili Im wygrać. W następnym Turnieju będziemy starali się zorganizować grupę żeńską.

Zwycięzcom składamy gratulacje, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w Turnieju i życzymy sukcesów w kolejnym Turnieju Tenisa Stołowego w przyszłym roku.