Ciekawe strony

Akty normatywne

Ogłoszenia ARiMR
Nabór wniosków "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj Email

logo ARiMR 100Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformował o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 312 "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w terminie od dnia 15 kwietnia 2013 r. do dnia 26 kwietnia 2013 r.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy dotyczy operacji planowanych do realizacji na terenie wszystkich województw, z wyjątkiem województwa wielkopolskiego.

Warunki i tryb przyznawania pomocy, w tym szczegółowe informacje o prawach i obowiązkach beneficjentów, określa rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 lipca 2008r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz. U. Nr 139 poz. 883, z późn. zm.).

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych. Drukuj Email

logo ARiMR 100

15.03.2013 r. Ruszył nabór wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych.


15 marca br. rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW oraz płatności rolnośrodowiskowej.

O wszystkie te płatności rolnicy mogą się ubiegać składając jeden wspólny wniosek. Rolnicy, którzy ubiegali się o te płatności w roku ubiegłym otrzymali z Agencji wstępnie wypełniony wniosek o przyznanie płatności wraz z załącznikami graficznymi oraz instrukcją wypełniania wniosku i załączników graficznych. Wnioski należy składać do biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 15 maja 2013 roku.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków „Modernizacja gospodarstw rolnych" Drukuj Email

logo ARiMR 100

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych".

 

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 121 "Modernizacja gospodarstw rolnych" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w terminie od dnia 27 marca 2013 r. do dnia 23 kwietnia 2013 r. na operacje realizowane w województwach: lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, opolskim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Czytaj całość ...
 
Od 15 marca br. rusza nabór wniosków Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Od 15 marca br. rusza nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich, wsparcia ONW i płatności rolnośrodowiskowych za 2012r.

 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 15 marca do 15 maja br. będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, pomocy finansowej z tytułu wspierania gospodarowania na obszarach górskich i  innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (płatność ONW) oraz o przyznanie płatności z "Programu rolnośrodowiskowego" w ramach PROW 2007-2013.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo 

27 września br. rusza nabór wniosków o wsparcie z działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"."

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuję, że od 27 września rozpocznie się nabór wniosków o wsparcie z działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". Pomoc z tego działania finansowana jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

O przyznanie pomocy mogą starać się rolnicy, ich współmałżonkowie i domownicy, którzy chcą prowadzić działalność niezwiązaną z rolnictwem. Tegoroczny nabór wniosków o przyznanie takiej pomocy jest specyficzny, ponieważ podzielony został na dwa etapy.

Czytaj całość ...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 12

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE