Ciekawe strony

Akty normatywne

Ogłoszenia ARiMR
Nabór wniosków "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo 

"Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"–  nabór wniosków od 26 września do 7 października 2011 r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 26 września do 7 października 2011 r. będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", które finansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013. Na takie wsparcie przeznaczono w tegorocznym naborze ponad 2,5 miliarda zł.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków na zalesianie Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logoZalesienia

Od 1 czerwca ARiMR przyjmuje wnioski o pomoc na zalesianie

1 czerwca ruszył nabór wniosków o przyznanie pomocy z działania "Zalesianie gruntów rolnych i zalesianie gruntów innych niż rolne" finansowanego z PROW 2007 - 2013. Wnioski można składać w biurze powiatu kołobrzeskiego ARiMR z siedzibą w Siemyślu do 1 sierpnia br.

Rolnicy zainteresowani ubieganiem się o wsparcie finansowe z działania "Zalesianie gruntów rolnych i zalesianie gruntów innych niż rolne", jeszcze przed złożeniem wniosku o pomoc, powinni posiadać Plan zalesienia sporządzony przez nadleśniczego. Plan powinien zawierać wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia uprawy leśnej.

Czytaj całość ...
 
Zmiana godzin przyjmowania wniosków Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

 

 

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego z siedzibą w Siemyślu informuje, iż w dniach

od 09.05.2011 do 16.05.2011 wnioski o przyznanie dopłat  można składać

w godz. od 6.00 do 22.00

Dopuszczalne jest także złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie, czyli do 10 czerwca. W takim wypadku za każdy dzień opóźnienia należna rolnikowi dopłata będzie pomniejszana o 1 procent.

Kierownik Biura Powiatowego

Aleksandra Kłyż

 
Ułatwianie startu młodym rolnikom Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego z siedzibą w Siemyślu informuje, iż nabór wniosków o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom"

odbędzie się w dniach od 26 kwietnia do 24 czerwca 2011r.

Termin ten ogłosił Tomasz Kołodziej, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem portalu internetowego Agencji oraz dziennika o zasięgu ogólnopolskim. Szacuje się, że "młodych rolników" zainteresowanych otrzymaniem pomocy w tegorocznym naborze będzie, podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo wielu. Tym bardziej jest to prawdopodobne, że nowe rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, określające tegoroczne zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom", wprowadza bardzo korzystne zmiany dla rolników.

Czytaj całość ...
 
Zakaz wypalania traw Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

ARiMR przypomina, że wypalanie traw przez rolników jest zabronione i grożą za to sankcje finansowe

 

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR przypomina, że wypalanie traw jest zabronione i oprócz innych kar np. nakładanych przez policję, w wypadku rolników przewidziane są konsekwencje finansowe ze strony Agencji.

Czytaj całość ...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 12

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE